Wódka Crystal Head 0,7L ( Ceny w treści opisu )

Wódka Crystal Head jest czterokrotnie destylowana ze ściśle zastrzeżonej mieszanki zbóż tak by otrzymać niezwykle kremowy i delikatnie słodkawy smak.


Kormoran Imperium Prunum 0,33L ( Cena: 26,90 zł )

Imperium Prunum to imperialna (dubeltowa) wersja króla polskich piw porteru bałtyckiego.


Piwo Cornus Lupus z dereniem 0,375L ( Cena: 36,90 zł )

Cornus Lupus, czyli Boil Down Baltic Porter z dereniem – przepotężne piwo o ekstrakcie 36,6 blg i 10,5% alkoholu.Tak wysoki ekstrakt osiągnęto za pomocą odparowania brzeczki. Gotowanie trwało rekordowe 24 godziny, dzięki czemu uzyskano efekt karmelizacji w kotle i bardzo intensywny aromat i smak. Dereń dodano jako całe owoce i leżakował z piwem.Piwo leżakowało 2 lata!


Piwo Górnośląskie 0,5L ( Cena: 3,29 zł )

Górnośląskie to nowa odsłona legendarnej marki Browaru Zabrze.


Młody Ziemniak 2018r 0,5L ( Cena; 106 zł )

Zapach: słodkawy, owocowy, z nutą szampana i jabłkowym finiszem.Smak: dobrze zharmonizowany, subtelny, początkowo słodkawy, następnie delikatny posmak pieczonego ziemniaka, lekko ostry finisz.


Imperium Prunum+Porter Warmiński z kieliszkiem ( Cena: 56,90 zł )

Zestaw Imperium Prunum 0,33L + Porter Warmiński 0,33L z kieliszkiem degustacyjnym.


Johnnie Walker Blue Ghost & Rare 0,7L ( Cena: 1080 zł )

Johnnie Walker Blue Label Ghost & Rare to nowa seria blendów o ściśle limitowanych ilościach, w skład których wchodzą whisky z ograniczonych zasobów już zamkniętych destylarni np. z takich jak Port Ellen.


Jack Daniel's Single Barrel Rye 0,7L ( Cena: 226 zł )

Jack Daniel’s Single Barrel Rye, to edycja oparta na przewadze żyta w zacierze, z którego destylowana jest whiskey. Jest to ukłon w stronę tradycji gorzelniczych jeszcze sprzed prohibicji w USA.


Dębowa Lornetka 2x0,05L ( Cena: 66 zł )

We wnętrzu lornetki, która wykonana jest z drewna ukryte są dwie miniaturki wódek smakowych Dębowa Czeremcha 0,05l i Dębowa Orzech 0,05l.


Chivas Regal 15YO 0,7L ( Cena: 169 zł )

Chivas Regal 15YO to luksusowa whisky jednego z najwyżej cenionych producentów, którego blendy biją globalne rekordy popularności.


Jack Daniel's Legacy Edition 0,7L ( Cena: 89,90 zł )

Mało kto wie, ale przed 1904 rokiem , na butelce whiskey Jack Daniel's dominował kolor zielony. Była to jedna z kilku kolorowych etykiet w historii Jack'a. Prezentowana wersja to edycja limitowana, która jest powrotem do starych czasów tej marki.


Jack Daniel's Bottled In Bond 1L ( Cena: 199 zł )

Jack Daniel's Bottled In Bond Travelers Exclusive 50% to limitowana wersja kultowej Tennessee whiskey upamiętniająca amerykańską ustawę z 1897 roku gwarantującą jakość trunku.