Wódka Crystal Head 0,7L ( Ceny w treści opisu )

Wódka Crystal Head jest czterokrotnie destylowana ze ściśle zastrzeżonej mieszanki zbóż tak by otrzymać niezwykle kremowy i delikatnie słodkawy smak.


Młody Ziemniak Arielle 2017r 0,5L ( Cena: 149 zł )

Wyjątkowa edycja wódki kolekcjonerskiej Młody Ziemniak 2017, wyprodukowana z polskich ziemniaków odmiany arielle.


Wódka Bombka Świąteczna 0,5L ( Cena: 46,90 zł )

Świąteczna wódka Polmos-u Siedlce - producenta wódki Chopin. Doskonałej jakości żytnia wódka w oryginalnej butelce.


Żubrówka Bison Grass Żubranko 0,7L ( Cena: 48,90 zł )

Limitowana edycja Żubrówki Bison Grass w specjalnie zaprojektowanych mini ubrankach na butelki. Ta wersja pojawia się wyłacznie w okresie zimowym.


Jack Daniel's Single Barrel Rye 0,7L ( Cena: 226 zł )

Jack Daniel’s Single Barrel Rye, to edycja oparta na przewadze żyta w zacierze, z którego destylowana jest whiskey. Jest to ukłon w stronę tradycji gorzelniczych jeszcze sprzed prohibicji w USA.


Baileys Almande 0,7L ( Cena: 99 zł )

Baileys Almande został wyprodukowany na bazie migdałowego mleczka, esencji migdałowej, cukru trzcinowego i wanilii. Jest całkowicie wegański i odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy.


Dębowa Lornetka 2x0,05L ( Cena: 66 zł )

We wnętrzu lornetki, która wykonana jest z drewna ukryte są dwie miniaturki wódek smakowych Dębowa Czeremcha 0,05l i Dębowa Orzech 0,05l.


Chivas Regal 15YO 0,7L ( Cena: 159 zł )

Chivas Regal 15YO to luksusowa whisky jednego z najwyżej cenionych producentów, którego blendy biją globalne rekordy popularności.


Jack Daniel's Legacy Edition 0,7L ( Cena: 99,90 zł )

Mało kto wie, ale przed 1904 rokiem , na butelce whiskey Jack Daniel's dominował kolor zielony. Była to jedna z kilku kolorowych etykiet w historii Jack'a. Prezentowana wersja to edycja limitowana, która jest powrotem do starych czasów tej marki.


Jack Daniel's Single Barrel 100 Proof 0,7L ( Cena: 239 zł )

Jack Daniel's Single Barrel 100 proof to whiskey butelkowana z mocą 50%, dzięki czemu można poczuć pełną głębokość i intensywność jej bogatego smaku.


Jack Daniel's Bottled In Bond 1L ( Cena: 199 zł )

Jack Daniel's Bottled In Bond Travelers Exclusive 50% to limitowana wersja kultowej Tennessee whiskey upamiętniająca amerykańską ustawę z 1897 roku gwarantującą jakość trunku.


Wódka Gryfno Halba 0,5L ( Cena: 39,90 zł )

Wódka Gryfno Halba to produkt regionalny. Jest to wysokiej jakości wódka nawiąjąca do regionu śląskiego. Zawartość alk. 40%.