Whisky Timberman Beczka 1L ( Cena 279 zł )

Prezentujemy Państwu 6-letnią Blended Malt Scotch Whisky w eleganckiej drewnianej beczce.Whisky Timberman to połączenie delikatności najlepszych odmian trunków z regionu Highland, z mocą płynącą z charakteru marki Dębowa Polska.


Wódka Żołądkowa Kolonialna 0,5L ( Cena: 26,90 zł )

Kultowa polska marka powraca do swoich wódczanych korzeni, wprowadzając dwa warianty smakowe, w wersji premium:  Żołądkowa Kolonialna Cayemites Bay z Nutą Brandy oraz Żołądkowa Kolonialna Port-au-prince z Nutą Whiskey. Zaw. alk. 38%.


Zestaw Dekustacyjny Kormoran ( Cena: 99,90 zł )

Zestaw Degustacyjny z Browaru Kormoran jzapakowany jest w eleganckie pudełko. W środku znajdują się 2 kieliszki i 4 piwa: kultowe Imperium Prunum z wędzoną suską sechlońską, miodowe Terra Donum, jarzębinowe Barlow Sorbus i jabłkowy Astus Malum”.


Żubrówka Bison Grass Żubranko 0,7L ( Cena: 49,90 zł )

Wódka Żubrówka Bison Grass 0,7L w specjalnym zimowym wydniu, idealna propozycja na przeent w okresie świątecznym.


Johnnie Walker a Song of Fire/Ice 0,7L ( Cena 139 zł )

Johnnie Walker A Song of Fire oraz Ice to dwa nowe warianty whisky stworzone na podstawie serialem filmowym „Gra o Tron”.


Dębowa Granat Rozrywkowy 0,5L ( Cena: 106 zł )

Wódka Dębowa w pojemności 0,5L umieszczona w wyjątkowo ciekawej butelce z metalu i drewna w kształcie granatu. Zaw.alk.40%.


Minttu Peppermint 50% 0,5L ( Cena: 59,90 zł )

Minttu Peppermint to fiński likier, produkowany z mięty pieprzowej, o dużej zawartości alkoholu 50%. Najlepiej sprzedający się w Finlandii likier.


Jack Daniels Legacy No.2 0,7L ( Cena: 108 zł )

Edycja kolekcjonerska najsłynniejszej na świecie Tennessee Whiskey Jack Daniel's. Swą szatą graficzną nawiązuje do dawnych etykiet, którymi firma posługiwała się w pierwszych latach istnienia marki.


Whisky Game of Thrones 0,7L ( kolekcja 8 but.)

Każda z ośmiu butelek wyśmienitych whisky single malt pochodzących z destylarni Lagavulin, Talisker, Cardhu, Royal Lochnagar, Dalwhinnie, Clynelish, Glendullan (Singleton) i Oban inspirowane są słynnym serialem "Gry o Tron". Są to limitowane edycje kolekcjonerskie.


Piwo Cornus Lupus z dereniem 0,375L ( Cena: 36,90 zł )

Cornus Lupus, czyli Boil Down Baltic Porter z dereniem – przepotężne piwo o ekstrakcie 36,6 blg i 10,5% alkoholu.Tak wysoki ekstrakt osiągnęto za pomocą odparowania brzeczki. Gotowanie trwało rekordowe 24 godziny, dzięki czemu uzyskano efekt karmelizacji w kotle i bardzo intensywny aromat i smak. Dereń dodano jako całe owoce i leżakował z piwem.Piwo leżakowało 2 lata!


Piwo Górnośląskie 0,5L ( Cena: 3,29 zł )

Górnośląskie to nowa odsłona legendarnej marki Browaru Zabrze.


Młody Ziemniak 2018r 0,5L ( Cena; 108 zł )

Zapach: słodkawy, owocowy, z nutą szampana i jabłkowym finiszem.Smak: dobrze zharmonizowany, subtelny, początkowo słodkawy, następnie delikatny posmak pieczonego ziemniaka, lekko ostry finisz.