Whisky Timberman Beczka 1L ( Cena 299 zł )

Prezentujemy Państwu 6-letnią Blended Malt Scotch Whisky w eleganckiej drewnianej beczce.Whisky Timberman to połączenie delikatności najlepszych odmian trunków z regionu Highland, z mocą płynącą z charakteru marki Dębowa Polska.


Klubowa Górnik Zabrze 0,7L ( Cena: 89,90 zł )

Wódki Klubowe - Górnik Zabrze produkowane są na bazie spirytusu zbożowego neutralnego. Wysokiej jakości surowce użyte do produkcji oraz perfekcyjny proces destylacji gwarantują wysokiej jakości produkt..Dostępne są cztery smaki: Czysta, Czarna, Palona, Cytrynowa z Miodem.


Młody Ziemniak 2020 0,5L ( Cena: 118 zł )

Wódka Młody Ziemniak 2020 powstaje z ziemniaków zebranych w lipcu 2020 roku, w trakcie gorącego i upalnego lata. Destylowana wyłącznie raz, dla zachowania intensywności aromatu oraz smaku. Zawartość alkoholu: 40%.


Wódka Mikołowska Ziemniaczana 0,5L ( Cena: 39,90 zł )

Wódka Mikołowska Ziemniaczana to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z polskich ziemniaków.Osiąga ona poziom rzemieślniczych wódek klasy premium, takich jak np. Młody Ziemniak.


Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana 0,5L ( Cena: 39,90 zł )

Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z polskich ziemniaków. Osiąga ona poziom rzemieślniczych wódek klasy premium, takich jak np. Młody Ziemniak.


KONKURS DEWAR'S

Konkurs dotyczy whisky Dewar's 8YO, Dewar's 12YO, Dewar's 15YO i trwa od 22.02.21r do 03.05.21r. Bioracy udział w konkursie mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursu zaware są załączonej reklamie oraz na stronie internetowej www.odkrywajzdewars.pl


Piwo BUH Ale 0,5L ( Cena: 7,99 zł )

Piwo w stylu ale, górnej fermentacji. Niezwykle aromatyczne połączenie starannie dobranych chmieli angielskich i suszu konopnego co gwarantuje niezapomniane doznania. Jakie? Usiądź wygodnie i uwolnij BUHa!


Dębowa Strzykawka 0,7L ( Cena: 158 zł )

Wódka Dębowa Polska Strzykawka wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody.


Rum Bayou Pink 0,7L ( Cena: 79,90 zł )

Bayou wprowadza na rynek innowacyjny produkt w postaci różowego rumu. Bayou Pink jest tradycyjnym białym rumem z różowym odcieniem owoców głogu.


Wild Turkey Longbranch 0,7L ( Cena: 139 zł )

Wild Turkey Longbranch to rzadki  bourbon Kentucky Straight rafinowany węglem Texas Mesquite i dębowym. Unikalna metoda filtracji pogłębia smak i złożoność whisky, nadając temu ośmioletniemu bourbonowi Wild Turkey nuty dymnej słodyczy.


Wódka Żurek Żytni 0,5L ( Cena: 26,99 )

Żurek Żytni to trunek jak sprzed lat. Wyprodukowany z żyta Dańkowskie Złote, pełny aromatów świeżego chleba razowego. Jego unikalna czystość wynika z połączenia najlepszego spirytusu z krystalicznie czystą wodą. Bez dodatku Cukru. Zaw.alk.40%.


Jack Daniel's Legacy No 3 0,7L ( Cena: 159 zł )

Trzecie limitowane wydanie, które ukazało się we wrześniu 2020 roku, w ramach popularnej serii Legacy Edition, wznawianej przez kultową markę Jack Daniel's. Etykieta tej butelki nawiązuje do czasów prohibicji w USA.