Wódka Crystal Head 0,7L ( Ceny w treści opisu )

Wódka Crystal Head jest czterokrotnie destylowana ze ściśle zastrzeżonej mieszanki zbóż tak by otrzymać niezwykle kremowy i delikatnie słodkawy smak.


Wódka Gryfno Halba 0,5L ( Cena: 39,90 zł )

Wódka Gryfno Halba to produkt regionalny. Jest to wysokiej jakości wódka nawiąjąca do regionu śląskiego. Zawartość alk. 40%.


Wódka Starka Prestige 0,5L ( Cena: 27,90 zł )

Proces produkcji Starki Prestige został skierowany na stworzenie czystej wódki o wyjątkowym smaku i jakości. Wyprodukowana w Szczecińskiej Fabryce Wódek "Starka" z najlepszych polskich zbóż i krystalicznie czystej wody.


Dębowa Bukłak Piłkarski 0,5L ( Cena: 159 zł )

Wódka Dębowa Polska wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody.


Whisky Glenlivet Code 0,7L ( Cena: 499 zł )

Whiski Single Malt Code to owoc pracy mistrza gorzelniczego Alana Winchestera, który zaprasza wszystkich do rozszyfrowania zagadki tej unikalnej whisky, będącej labiryntem smaków i aromatów.


Jack Daniels Master No 6 - 1Litr ( Cena: 179 zł )

Limitowana edycja Jack Daniel’s Master Distillers No.6 to kolejna butelka unikalnej serii oddającej hołd każdemu z master distillerów owej gorzelni whiskey. W tym przypadku edycja poświęcona jest gorzelnikowi firmy - Jimmy Bedford'owi.


Brandy Marquis de Villard-Satek Piracki 0,1L ( Cena: 229 zł )

Brandy Marquis de Villard VSOP STATEK PIRACKI, to pomysł na nietuzinkowy prezent. Statek wykonany jest z drewna, a szklany kontener skrywa aromatyczną Brandy.


Jack Daniels Red Dog 0,7L ( Cena: 158 zł )

Jack Daniel's Red Dog to specjalna edycja whiskey Jack Daniel's, która powstała z okazji 125. rocznicy, otwarcia przez pana Jacka Danielsa jednego ze swoich słynnych barów.


Dębowa Gaśnica ( Cenay w treści opisu )

Wódka Dębowa Polska wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody. 0,5L - 69,90 zł, 0,7L - 86,90 zł, 1L - 108 zł, 1,75L - 189 zł.


Chivas Regal Mizuna 0,7L ( Cena: 218 zł )

Edycja pierwotnie wydana na rynek japoński, ta specjalna edycja szkockiej whisky Chivas Regal dojrzewała w beczkach wykonanych z Mizunara, rzadkiego i wyjątkowego dębu występującego jedynie w Japonii.


Johnnie Walker Blue Gift Pack 2017r ( Cena: 799 zł )

Johnnie Walker Blue - Edycja Specjalna 2017r. W smaku posiada umiarkowane nuty słodyczy stopniowo odkrywają przydymione połączenie pieprzu i przypraw korzennych. Natomiast  bogaty, długi i niezwykle intensywny finisz wprawi w zachwyt najbardziej wymagające podniebienia.


Wódka 3 Kilos Gold 1L ( Cena: 239 zł )

Nieskazitelnie czysta wódka, która powstała z ręcznie selekcjonowanej pszenicy z holenderskich pól, a następnie została pięciokrotnie przedestylowana. Przez jej gładkość i delikatność momentami można zapomnieć, jak mocny trunek znajduje się w kieliszku.