Wódka Crystal Head 0,7L ( Ceny w treści opisu )

Wódka Crystal Head jest czterokrotnie destylowana ze ściśle zastrzeżonej mieszanki zbóż tak by otrzymać niezwykle kremowy i delikatnie słodkawy smak.


Kormoran Imperium Prunum 0,33L ( Cena: 26,90 zł )

Imperium Prunum to imperialna (dubeltowa) wersja króla polskich piw porteru bałtyckiego.


Minttu Peppermint 50% 0,5L ( Cena: 59,90 zł )

Minttu Peppermint to fiński likier, produkowany z mięty pieprzowej, o dużej zawartości alkoholu 50%. Najlepiej sprzedający się w Finlandii likier.


Jack Daniels Legacy No.2 0,7L ( Cena: 108 zł )

Edycja kolekcjonerska najsłynniejszej na świecie Tennessee Whiskey Jack Daniel's. Swą szatą graficzną nawiązuje do dawnych etykiet, którymi firma posługiwała się w pierwszych latach istnienia marki.


Wódka Bajkał Pine Nut 0,5L ( Cena: 36 zł )

Wyjątkowo wysokiej jakośći rosyjska wódka z dodatkiem orzeszków piniowych. Do jej produkcji użyto wody pochodzącej z jeziora Bajkał.


Whisky Game of Thrones 0,7L ( kolekcja 8 but.)

Każda z ośmiu butelek wyśmienitych whisky single malt pochodzących z destylarni Lagavulin, Talisker, Cardhu, Royal Lochnagar, Dalwhinnie, Clynelish, Glendullan (Singleton) i Oban inspirowane są słynnym serialem "Gry o Tron". Są to limitowane edycje kolekcjonerskie.


Piwo Cornus Lupus z dereniem 0,375L ( Cena: 36,90 zł )

Cornus Lupus, czyli Boil Down Baltic Porter z dereniem – przepotężne piwo o ekstrakcie 36,6 blg i 10,5% alkoholu.Tak wysoki ekstrakt osiągnęto za pomocą odparowania brzeczki. Gotowanie trwało rekordowe 24 godziny, dzięki czemu uzyskano efekt karmelizacji w kotle i bardzo intensywny aromat i smak. Dereń dodano jako całe owoce i leżakował z piwem.Piwo leżakowało 2 lata!


Piwo Górnośląskie 0,5L ( Cena: 3,29 zł )

Górnośląskie to nowa odsłona legendarnej marki Browaru Zabrze.


Młody Ziemniak 2018r 0,5L ( Cena; 106 zł )

Zapach: słodkawy, owocowy, z nutą szampana i jabłkowym finiszem.Smak: dobrze zharmonizowany, subtelny, początkowo słodkawy, następnie delikatny posmak pieczonego ziemniaka, lekko ostry finisz.


Johnnie Walker Blue Ghost & Rare 0,7L ( Cena: 1080 zł )

Johnnie Walker Blue Label Ghost & Rare to nowa seria blendów o ściśle limitowanych ilościach, w skład których wchodzą whisky z ograniczonych zasobów już zamkniętych destylarni np. z takich jak Port Ellen.


Jack Daniel's Single Barrel Rye 0,7L ( Cena: 226 zł )

Jack Daniel’s Single Barrel Rye, to edycja oparta na przewadze żyta w zacierze, z którego destylowana jest whiskey. Jest to ukłon w stronę tradycji gorzelniczych jeszcze sprzed prohibicji w USA.


Dębowa Lornetka 2x0,05L ( Cena: 66 zł )

We wnętrzu lornetki, która wykonana jest z drewna ukryte są dwie miniaturki wódek smakowych Dębowa Czeremcha 0,05l i Dębowa Orzech 0,05l.