Wódka Crystal Head 0,7L ( Ceny w treści opisu )

Wódka Crystal Head jest czterokrotnie destylowana ze ściśle zastrzeżonej mieszanki zbóż tak by otrzymać niezwykle kremowy i delikatnie słodkawy smak.


Jack Daniels Master No 6 - 1Litr ( Cena: 179 zł )

Limitowana edycja Jack Daniel’s Master Distillers No.6 to kolejna butelka unikalnej serii oddającej hołd każdemu z master distillerów owej gorzelni whiskey. W tym przypadku edycja poświęcona jest gorzelnikowi firmy - Jimmy Bedford'owi.


Wódka Dębowa Jajko 0,5L ( Cena: 89,90 zł )

Wódka Dębowa wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego. W środku każdej butelki umieszczane jest pasemko drewna dębowego, które uszlachetnia aromat i barwę tego wyjątkowego trunku. Zaw.alk.40%.


Wódka Husaria 0,5L ( Cena: 22,99 zł )

Wódka Husaria odznacza się wyjątkową gładkością smaku.Jest produkowana z najwyższej jakości spirytusu zbożowego, a tajemnica jej łagodności leży w unikalnym procesie produkcji. Husaria, poddana została technologii wymrażania, dzięki czemu uzyskała wysoką stabilizację płynu oraz krystaliczną czystość.


Brandy Marquis de Villard-Satek Piracki 0,1L ( Cena: 229 zł )

Brandy Marquis de Villard VSOP STATEK PIRACKI, to pomysł na nietuzinkowy prezent. Statek wykonany jest z drewna, a szklany kontener skrywa aromatyczną Brandy.


Jack Daniels Red Dog 0,7L ( Cena: 158 zł )

Jack Daniel's Red Dog to specjalna edycja whiskey Jack Daniel's, która powstała z okazji 125. rocznicy, otwarcia przez pana Jacka Danielsa jednego ze swoich słynnych barów.


Dębowa Gaśnica ( Cena 0,5L - 69,90, 0,7L - 86,90 zł )

Wódka Dębowa Polska wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody.


Chivas Regal Mizuna 0,7L ( Cena: 218 zł )

Edycja pierwotnie wydana na rynek japoński, ta specjalna edycja szkockiej whisky Chivas Regal dojrzewała w beczkach wykonanych z Mizunara, rzadkiego i wyjątkowego dębu występującego jedynie w Japonii.


Johnnie Walker Blue Gift Pack 2017r ( Cena: 799 zł )

Johnnie Walker Blue - Edycja Specjalna 2017r. W smaku posiada umiarkowane nuty słodyczy stopniowo odkrywają przydymione połączenie pieprzu i przypraw korzennych. Natomiast  bogaty, długi i niezwykle intensywny finisz wprawi w zachwyt najbardziej wymagające podniebienia.


Wódka 3 Kilos Gold 1L ( Cena: 239 zł )

Nieskazitelnie czysta wódka, która powstała z ręcznie selekcjonowanej pszenicy z holenderskich pól, a następnie została pięciokrotnie przedestylowana. Przez jej gładkość i delikatność momentami można zapomnieć, jak mocny trunek znajduje się w kieliszku.


Ballantine's Miltonduff 15YO 0,75L ( Cena: 179 zł )

Prezentowana Single Malt z destylarni Miltonduff jest podstawą blendów Ballantine’s, dostarczającą im ciepła i mocy. Posiada kwiatowe aromaty z subtelną nutą cynamonu, które otwierają niezwykle łagodną whisky o delikatnym posmaku lukrecji i długim, rozgrzewającym finiszu.


Ballantine's Glenburgie 15YO 0,75L ( Cena: 179 zł )

Single Malt z destylarni Glenburgie posiada intensywne owocowe nuty i miodową słodycz. Trunek jest doskonale zbalansowany z delikatnymi aromatami czerwonych jabłek i gruszek, o jedwabistej teksturze i długim, krągłym finiszu.