Whisky Timberman Beczka 1L ( Cena 299 zł )

Prezentujemy Państwu 6-letnią Blended Malt Scotch Whisky w eleganckiej drewnianej beczce.Whisky Timberman to połączenie delikatności najlepszych odmian trunków z regionu Highland, z mocą płynącą z charakteru marki Dębowa Polska.


Ballantines 7YO Bourbon Finish 0,7L ( Cena: 69,90 zł )

Ostatnia nowość od szkockiej marki Ballantine's, która tym razem postawiła na doskonałej jakości, wyselekcjonowane beczki po bourbonie.


Bailey's Apple Pie 0,7L ( Cena: 79,90 zł )

Marka Bailey's tej jesieni proponuje swoją ostatnią nowość, której przepis został oparty na niezwykłym smaku tradycyjnego Apple Pie. Ten nowy smak w połączeniu z irlandzkim mlecznym kremem stał się doskonałą kompozycją. Jest to edycja limitowana.


Ardbeg 5YO Wee Beastie 0,7L ( Cena: 159,90 zł )

Whisky Ardbeg 5YO Wee Beastie ( Single Malt ) – torfowy potwór z destylarni Ardbeg.


Jack Daniel's Apple 0,7L ( Cena: 89,90 zł )

Jack Daniel's Tennessee Apple to mieszanka likieru jabłkowego i klasycznego Old No 7. W smaku jabłka okraszone nutami miodu, karmelu migdałów i prażonej kukurydzy. Zaw.alk. 35%.


Wódka Młody Ziemniak 2019 0,5L ( Cena: 116 zł )

Kolejna, najnowsza edycja kultowej już polskiej wódki ziemniaczanej. Młody Ziemniak 2019, produkowany z ziemniaków zebranych w lipcu 2019 roku, po okresie chłodnej wiosny i dość suchego lata.


Sake Tokyoto 0,72L ( Cena: 39,90 zł )

Sake to pochodzący z Japonii produkowany z ryżu, niedestylowany napój alkoholowy zawierający od 14% do 16% alkoholu. Prezentowana sake charakteryzuje sie wyjątkowo wysoką jakością.


Jagermeister Cold Brew Coffe 0,5L ( Cena: 99 zł )

Jägermeister powstaje w wyniku macerowania w spirytusie 56 ziół i przypraw korzennych m.in. tymianku, rumianku, drzewa sandałowego, szafranu, imbiru, rozmarynu, borówki, bazylii, 
pietruszki, cynamonu. Edycja Jegermeister Cold Brew dodatkowo wzbogacona jest nalewem na ziarna kawy arabica i kakao.


Squadron 303 Refiller+piersiówka 0,7L ( Cena: 259 zł )

Wódka Squadron 303 ( Dywizjon 303 ) Refiller + piersiówka FLYING FLASK KIT została stworzona w hołdzie polskim i brytyjskim pilotom walczącym podczas II wojny światowej.


Likiery Pinaq 1L ( Cena: 169 zł )

Pinaq to holenderskie likiery bardzo wysokiej jakości. W sprzedaży posiadamy trzy wersje smakowe w trzech wersjach opakowań: butelka złota, biało-złota i różowa.


Wódka Żołądkowa Kolonialna 0,5L ( Cena: 28,90 zł )

Kultowa polska marka powraca do swoich wódczanych korzeni, wprowadzając dwa warianty smakowe, w wersji premium:  Żołądkowa Kolonialna Cayemites Bay z Nutą Brandy oraz Żołądkowa Kolonialna Port-au-prince z Nutą Whiskey. Zaw. alk. 38%.


Żubrówka Bison Grass Żubranko 0,7L ( Cena: 49,90 zł )

Wódka Żubrówka Bison Grass 0,7L w specjalnym zimowym wydniu, idealna propozycja na przeent w okresie świątecznym.