Maker's Mark 0,7L w ubranku ( Cena: 108 zł )

Jest to wyjątkowy trunek,w jego recepturze obok kukurydzy i słodu jęczmiennego użyta została pszenica, nadająca całości łagodniejszego charakteru. W smaku wyczuwalna wanilia z brzoskwinią oblana została zdecydowaną nutą miodu z leciutkim akcentem tytoniu.


Rum Don Papa Baroko 0,7L w tubie ( Cena: 229 zł )

Rum Don Papa Baroko jest najnowszym dziełem producenta tych wyśmienitych rumów. Baroko Rum, jak i pozostałe rumy tej serii, powstaje na wyspie Negros w archipelagu filipińskim.


Lyre's American Malt 0,7L - Bezalkoholowy ( Cena: 149 zł )

Lyre's American Malt - whisky bezalkoholowa - burbon. Specjaliści stworzyli wyjątkowy trunek, który przywołuje ducha klasycznego, dojrzałego amerykańskiego bourbona, łączący w sobie wyraziste nuty odpowiadające współczesnym gustom.


Klubowa Górnik Zabrze 0,7L ( Cena: 89,90 zł )

Wódki Klubowe - Górnik Zabrze produkowane są na bazie spirytusu zbożowego neutralnego. Wysokiej jakości surowce użyte do produkcji oraz perfekcyjny proces destylacji gwarantują wysokiej jakości produkt..Dostępne są cztery smaki: Czysta, Czarna, Palona, Cytrynowa z Miodem.


Wódka Mikołowska Ziemniaczana 0,5L ( Cena: 39,90 zł )

Wódka Mikołowska Ziemniaczana to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z polskich ziemniaków.Osiąga ona poziom rzemieślniczych wódek klasy premium, takich jak np. Młody Ziemniak.


Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana 0,5L ( Cena: 39,90 zł )

Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z polskich ziemniaków. Osiąga ona poziom rzemieślniczych wódek klasy premium, takich jak np. Młody Ziemniak.


Piwo BUH Ale 0,5L ( Cena: 7,99 zł )

Piwo w stylu ale, górnej fermentacji. Niezwykle aromatyczne połączenie starannie dobranych chmieli angielskich i suszu konopnego co gwarantuje niezapomniane doznania. Jakie? Usiądź wygodnie i uwolnij BUHa!


Dębowa Strzykawka 0,7L ( Cena: 158 zł )

Wódka Dębowa Polska Strzykawka wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody.


Wild Turkey Longbranch 0,7L ( Cena: 149 zł )

Wild Turkey Longbranch to rzadki  bourbon Kentucky Straight rafinowany węglem Texas Mesquite i dębowym. Unikalna metoda filtracji pogłębia smak i złożoność whisky, nadając temu ośmioletniemu bourbonowi Wild Turkey nuty dymnej słodyczy.


Wódka Żurek Żytni 0,5L ( Cena: 26,99 )

Żurek Żytni to trunek jak sprzed lat. Wyprodukowany z żyta Dańkowskie Złote, pełny aromatów świeżego chleba razowego. Jego unikalna czystość wynika z połączenia najlepszego spirytusu z krystalicznie czystą wodą. Bez dodatku Cukru. Zaw.alk.40%.


Jack Daniel's Legacy No 3 0,7L ( Cena: 159 zł )

Trzecie limitowane wydanie, które ukazało się we wrześniu 2020 roku, w ramach popularnej serii Legacy Edition, wznawianej przez kultową markę Jack Daniel's. Etykieta tej butelki nawiązuje do czasów prohibicji w USA.


Baczewski Suweren 0,7L ( Cena: 129 zł )

Najbardziej wyjątkowa ze wszystkich wódek sprzedawanych pod marką J.A. Baczewski. Zarówno smakiem, jak i formą butelki nawiązuje do najlepszego okresu w dziejach firmy.