Piwo Trójkolorowe Lager 0,5L ( Cena: 5,99 zł )

Piwo Trójkolorowe powstało we współpracy z Klubem Sportowym "Górnik Zabrze" .To jasny lager o przyjemnym aromacie i dobrze zbalansowanym smakiem chmielu i słodu oraz orzeźwiającym goryczkowym finiszem. Na etykiecie widnieje logo "Górnika Zabrze".


Zabrzańska Gorzołka Ziemniaczana 0,5L - Wieża Ciśnień ( Cena: 48 zł )

Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana -  edycja numer 2 ze szkicem Zabrzańskiej Wieży Ciśnień uwidocznionej na etykiecie. To wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z wyłącznie polskich ziemniaków..


Wódka Młody Ziemniak 2022r 0,5L ( Cena: 186 zł )

Najnowsza edycja ziemniaczanej wódki z Gorzelni Chopin w Krzesku. Młody Ziemniak jest wódką destylowaną jedynie raz, dla zachowania pełnego bukietu smaku i aromatu.


Wódka WyBUHowa 43% 0,7L ( Cena: 99 zł )

Wódka z suszem konopnym. Zapach lekki, słodkawy, konopie delikatnie wyczuwalne. Smak nieco mineralny, nieco oleisty (zielone oliwki), trawa cytrynowa, czereśniowa słodycz. W finiszu znajdziemy też nuty chmielu, cytrusowość, sól, pieprz, wciąż zielona oliwka.


Klubowa Górnik Zabrze 0,7L ( Cena: 89,90 zł )

Wódki Klubowe - Górnik Zabrze produkowane są na bazie spirytusu zbożowego neutralnego. Wysokiej jakości surowce użyte do produkcji oraz perfekcyjny proces destylacji gwarantują wysokiej jakości produkt..Dostępne są cztery smaki: Czysta, Czarna, Palona, Cytrynowa z Miodem.


Wódka Mikołowska 0,5L -800 Lat ( Cena: 39,90 zł )

Wódka Mikołowska Ziemniaczana Edycja Limitowana - 800 Lat wyprodukowana została w 800 roczniceę istnienia Mikołowa. Jest to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego.spirytusu z wyłacznie polskich ziemniaków.Ta edycja sprzedawana będzie wyłącznie w 2022 roku.


Zabrzańska Gorzołka Ziemniaczana 0,5L - Szyb Górniczy ( Cena: 48 zł )

Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z polskich ziemniaków. Osiąga ona poziom rzemieślniczych wódek klasy premium, takich jak np. Młody Ziemniak.


Wild Turkey Longbranch 0,7L ( Cena: 149 zł )

Wild Turkey Longbranch to rzadki  bourbon Kentucky Straight rafinowany węglem Texas Mesquite i dębowym. Unikalna metoda filtracji pogłębia smak i złożoność whisky, nadając temu ośmioletniemu bourbonowi Wild Turkey nuty dymnej słodyczy.


Baczewski Suweren 0,7L ( Cena: 139 zł )

Najbardziej wyjątkowa ze wszystkich wódek sprzedawanych pod marką J.A. Baczewski. Zarówno smakiem, jak i formą butelki nawiązuje do najlepszego okresu w dziejach firmy.


Likiery Pinaq 1L ( Cena: 199 zł )

Pinaq to holenderskie likiery bardzo wysokiej jakości. W sprzedaży posiadamy trzy wersje smakowe w trzech wersjach opakowań: butelka złota, biało-złota i różowa.


Dębowa Granat Rozrywkowy ( Cena: 0,5L -126 zł, 0,7L - 149 zł )

Wódka Dębowa w pojemności 0,5L umieszczona w wyjątkowo ciekawej butelce z metalu i drewna w kształcie granatu. Zaw.alk.40%.