Młody Ziemniak 2023r 0,5L ( cena: 186 zł )

Młody Ziemniak powstaje w Gorzelni Chopin w Krzesku. Do jego produkcji użyte zostały tylko wyselekcjonowane, wcześnie zbierane ziemniaki odmiany Denar, cenione za swój niezwykły smak i konsystencję.


Zabrzańska Pigwowa 0,5L ( Cena: 54,90 zł )

Toruńska Pigwowa to zaklęte w butelce wspomnienie polskiej, złotej jesieni. Do jej produkcji użyto maceratu pigwowego, powstałego na bazie owoców pigwy. Dzięki niemu trunek ma tak wyjątkowy, szlachetny smak i aromat. 


Zabrzańska Wiśniowa 0,5L ( Cena: 54,90 zł )

Zabrzańska Wiśniowa to smak dzięki któremu przeniesiesz się do letniego sadu, aby delektować się tym soczystym trunkiem. Do jego receptury wykorzystano naturalny macerat na świeże owoce oraz naturalny sok z wiśni, krystalicznie czystą wodę i wysokiej jakości spirytus.


Piwo Trójkolorowe Lager 0,5L ( Cena: 3,99 zł )

Piwo Trójkolorowe powstało we współpracy z Klubem Sportowym "Górnik Zabrze" .To jasny lager o przyjemnym aromacie i dobrze zbalansowanym smakiem chmielu i słodu oraz orzeźwiającym goryczkowym finiszem. Na etykiecie widnieje logo "Górnika Zabrze".


Wódka Zabrzańska Ziemniaczana 0,5L - Wieża Ciśnień ( Cena: 54,90 zł )

Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana -  edycja numer 2 ze szkicem Zabrzańskiej Wieży Ciśnień uwidocznionej na etykiecie. To wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z wyłącznie polskich ziemniaków..


Wódka Mikołowska 0,5L ( Cena: 49,90 zł )

Wódka Mikołowska Ziemniaczana to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z wyłacznie polskich ziemniaków.


Wódka Zabrzańska Ziemniaczana 0,5L - Szyb Górniczy ( Cena: 54,90 zł )

Gorzołka Zabrzańska Ziemniaczana to wódka z najszlachetniejszego ziemniaczanego spirytusu z polskich ziemniaków. Osiąga ona poziom rzemieślniczych wódek klasy premium, takich jak np. Młody Ziemniak.